Festool Polírozótányér PT-STF-D180-M14
  1. D 180 mm
  1. FESTOOL kisgépek, tartozékok
  2. FESTOOL csiszoló (ETS, PLANEX, ROTEX, BS, RTS, DTS), polírozó tartozékok
  3. D 180 mm
Cikkszám:
488349
Technikai adatok
Átmérő 165.00 mm; Magasság 30.00 mm