Festool Hornyoló berendezés VN-HK85 130X16-25
  1. FESTOOL Gyalugép tartozékok
  1. FESTOOL kisgépek, tartozékok
  2. FESTOOL Gyalugép tartozékok
Cikkszám:
576803
Technikai adatok
Csatlakozás porelszívás részére Ø 36 mm; Termék súlya tartozékok nélkül 0.90 kg; Szállítási súly tartozékokkal 3.1 kg
HK 85 számára
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
keresztirányú és hosszanti hornyok marására; marási mélység 0–35 mm, 16 és 25 mm között állítható marási szélesség|használható FS, FSK és PA típusokhoz